Kim jestem

Jestem adwokatem, prowadzę kancelarię adwokacką we Wrocławiu. Doradzam, konsultuję, oraz reprezentuję w sądzie. Pomagam i Towarzyszę moim Klientom w ich najważniejszych życiowych momentach.

Wierzę, że prawo powinno służyć przede wszystkim ludziom. A nie prawnikom. Każdy powinien mieć dostęp do podstawowej wiedzy prawnej, gdyż od tego wiele zależy. Dlatego dzielę się na moich blogach podstawowymi informacjami.

Przez wiele lat pracowałam w dużych międzynarodowych kancelariach adwokackich we Wrocławiu oraz w Warszawie świadcząc pomoc i porady prawne dla osób fizycznych oraz firm. Występowałem w charakterze prelegenta lub uczestniczyłem w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach o charakterze naukowo – biznesowym.

Nadrzędnym celem mojej pracy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz najskuteczniejsze i najkorzystniejsze rozwiązanie powierzonej sprawy w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Serdecznie zapraszam do korzystania z pomocy prawnej świadczonej w ramach kancelarii adwokackiej.

Adwokat Paweł Borowski – Kancelaria Adwokacka Wrocław