O Kancelarii

Jesteśmy zespołem prawników, adwokatów prowadzących kancelarię adwokacką wyspecjalizowaną w sprawach frankowych. Doradzamy, konsultujemy, oraz reprezentujemy w sądzie. Pomagamy i towarzyszymy naszym Klientom w ich najważniejszych życiowych momentach od prawie 10 lat.

Zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w skład naszego zespołu. 

Nasz zespół to doświadczeni adwokaci i doradcy podatkowi. Współpracujemy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi. 

Jesteśmy kancelarią ściśle wyspecjalizowaną w sprawach frankowych. Od kilku lat prowadzimy sprawy frankowiczów w całej Polsce i posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie oraz wiele sukcesów na koncie

Of counsel naszej kancelarii są profesorowie uniwersyteccy –  wybitni specjaliści, uznane autorytety z danych dziedzin prawa, którzy merytorycznie wspomagają pracę działów prawnych kancelarii, a także wraz z dyrektorami działów sporządzają opinie prawne.

Wierzymy, że prawo powinno służyć przede wszystkim ludziom. A nie prawnikom. Każdy powinien mieć dostęp do podstawowej wiedzy prawnej, gdyż od tego wiele zależy. Dlatego dzielimy się na naszych blogach podstawowymi informacjami.

Nadrzędnym celem naszej pracy jest wysoka jakość świadczonych usług oraz najskuteczniejsze i najkorzystniejsze rozwiązanie powierzonej sprawy w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. .

Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów jest dla Kancelarii najwyższym priorytetem. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie przy czym ceny usług dostosowujemy do możliwości finansowych naszych Klientów.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

    • Nasza główna oferta to pomoc frankowiczom w całym kraju, do której jesteśmy w pełni przygotowani. Nasza kancelaria opiera się na wyłącznie jednej specjalizacji, a są nią właśnie sprawy Frankowiczów. Wszyscy nasi adwokaci to profesjonaliści w walce z nieuczciwymi bankami, a przede wszystkim ludzie oferujący zrozumienie i pomoc osobom z problemem kredytu w CHF.
    • Wszyscy nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoim fachu. Są to adwokaci i radcy prawni o wielkim doświadczeniu i niezawodnej skuteczności. Stale zdobywają nowe umiejętności i z dnia na dzień są coraz lepsi.
    • Nasza kancelaria uzyskała już wiele korzystnych wyroków w sprawach przeciwko większości banków, który oferuje umowy z niedozwolonymi zapisami. Na swoim koncie mamy pozytywne rozwiązania spraw w sądach w całym kraju.
    • Jesteśmy zawsze gotowi zaoferować warunki dostosowane do sytuacji finansowej naszych klientów. Proponujemy także płatności w ratach, aby każdy mógł pozwolić sobie na nasze usługi.

 

Sytuacje związane z kredytami we frankach to nie tylko sprawa finansowa, pomimo że chodzi w nich o wysokie kwoty. Jest to przede wszystkim kwestia człowieczeństwa, ponieważ Frankowicze to ofiary instytucji, które sprawiły, że stracili dorobek życia. Razem z nimi walczymy o sprawiedliwość.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii frankowej we Wrocławiu lub kontaktu telefonicznego. Wiemy, że każda sprawa jest inna, stąd też wyróżniamy się indywidualnym podejściem. Dzięki takiemu nastawieniu jesteśmy w stanie podjąć się rozwiązania nawet bardzo trudnych sytuacji. Mamy ogromne doświadczenie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje. Dużą uwagę przykładamy do kwestii etycznych. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne. Współpraca z nami bazuje na jasnych i czytelnych zasadach. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów.

Adwokat Paweł Borowski – Kancelaria Frankowa Wrocław, Poznań, Trójmiasto